Aktualności

Festiwal piosenki autorskiej „Cała Jaskrawość”, III edycja, 8 – 11 maja 2022

Trzecia edycja Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ, odbędzie się w dniach 8-11 maja 2022 r. Młodzi twórcy piosenek z całej Polski spotkają się w Zamku Bierzgłowskim, aby pod okiem doświadczonych trenerów przygotować swoje utwory i stworzyć program koncertu konkursowego. Po raz drugi udział w festiwalu wiąże się z możliwością wygrania nagrody w wysokości piętnastu  tysięcy złotych  za najlepszą piosenkę autorską. Gwiazdą, która wystąpi w drugiej części finałowego koncertu, będzie KRÓL (Błażej Król), którego ostatnia płyta „Dziękuję” została nominowana do Fryderyków 2022 w kategorii Album Roku. Na to wydarzenie zapraszamy 11 maja do sali koncertowej CKK JORDANKI, o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20,00 (uczniowie i studenci) oraz 30,00 zł są do nabycia na stronie www.ebilet.pl oraz w kasie TOS w CKK Jordanki.

Równolegle z muzyczną częścią Festiwalu odbywać się będą Warsztaty Twórczego Pisania, pod-czas których młodzi adepci pióra będą szlifować swoje pisarskie i poetyckie talenty.  Imprezą towarzyszącą Warsztatom będzie spotkanie autorskie Macieja Jastrzębskiego, wieloletniego korespondenta  Polskiego Radia w Moskwie i autora wielu książek przybliżających rosyjskie realia, co w obecnym czasie wydaje się bardzo ważne. Bezpośrednio po spotkaniu z Maciejem Jastrzębskim będzie można posłuchać koncertu wyjątkowego artysty – śpiewaka, kompozytora, instrumentalisty, autora tekstów i posiadacza innych rozlicznych talentów – Adama Struga. Wystąpi on wraz z równie wyjątkowym zespołem muzycznym. Spotkanie autorskie oraz koncert będą miały miejsce 10 maja w sali kameralnej CKK JORDANKI, początek godz. 19:00. Bezpłatne wejściówki można zamówić pod adresem sosmusic@sosmusic.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem Warsztatów Twórczego Pisania  jest  Agencja  Reklamowa  GALL,  a  patronat  nad nimi objął Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Pomysłodawcą, organizatorem i producentem Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ jest SOS MUSIC www.sosmusic.pl

Współorganizatorem projektu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Więcej szczegółów i aktualnych informacji na temat Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRA-WOŚĆ:
https://calajaskrawosc.sosmusic.pl/
https://www.facebook.com/festiwal.calajaskrawosc